DREAMINGS / Tevis Radīšanas Naktis Mirdzumā

MATKA cilts pasākums, 2015. gada 29.-31.oktobrī, Zvārtavas pilī.

DREAMINGS ir mistērija tiem, kuri meklē savu ceļu, savu dzīves uzdevumu. Tiem, kuri vēlas saprast, ko viņiem stāsta dienas un nakts SAPŅOJUMI. Tiem, kas ir gatavi, lai norauj jumtu, lai iet dziļumā, lai sapurina, lai iedvesmo - DARĪT SAVU ĪSTO LIETU. 

ININ NINI jeb Inese Indāne ir iedvesmas lektore, stāstniece, rakstniece, uzkūlēja. Arī zīmolvede, kas ilgu laiku strādājusi, radot Latvijas spilgtākos zīmolus, taču tagad aizvien vairāk sniedz makšķeres - padomu un atbalstu. Palīdz celties, palīdz sev noticēt, notrauš visu lieko un traucējošo. Mācījusies stāstu stāstīšanu pie vienas no izcilākajām mūsdienu stāstniecēm un antropoloģēm Dr. Klarisas Pinkolas Estes (autore grāmatai " Sievietes, kas skrien ar vilkiem"), sapņu šamaņa Roberta Mossa un Peru džungļu iedzimtajiem - šamaņiem un medicīnas vīriem. Ar autentisku skaistuma sajūtu, kas var patikt un varnepatikt. Bet ko nevar nepamanīt. Ar savu redzējumu par Jauno Pasauli.

MATKA ciltij ir īpaša sajūta, mums ir zināšanas, mums ir spēks. Un ir pienācis laiks tajā dalīties ar citiem. Mēs atdosim visu, kas mums ir. Jums tikai jāņem. 

Pasākumu organizē: MATKA cilts, www.facebook.com/matka.tribe
Fotogrāfiju autore: Aiga Ozoliņa, http://aigaozo.com/

© Visas tiesības aizsargātas

 .