Pakalpojumi

Aicinām ceļotājus un dabas draugus, kultūras un mākslas cienītājus iepazīties ar Zvārtavas pili un citiem muižas kultūrvēsturiskiem objektiem, izbaudīt parku un  ezeru, izzināt novada vēsturi un apskatīt mākslas darbus, kuri radīti šeit plenēros un rezidencēs, gan Latvijas Mākslinieku savienības muzeja kolekciju ekspozīcijas un aktuālās izstādes.

Zvārtavas pilī – Starptautiskajā Mākslas un izglītības centrā tiek organizēti mākslas simpoziji, izstādes, darbnīcas un citi pasākumi, tādejādi rosinot šajā vietā īpašu radošo auru.


Piedāvājam ekskursijas, radošās darbnīcas, telpas konferencēm un semināriem, kā arī peldvietu.

Laipni gaidīsim ekskursantus!

Zvārtavas pils darba laiks - P., O., T., C., P., no plkst. 10.00-18.00, vai citā laikā pēc iepriekšējas vienošanās. Zvārtavas pils apskate un ekskursijas iespējamas, iepriekš piesakoties - tālr. +371 29177170 vai e-pasts: info@lms.lv.

Izcenojumi ekskursijām:

pieaugušajiem EUR 3,50
skolēniem, studentiem, pensionāriem EUR 2,50
gida pakalpojumi (latviešu, angļu, krievu val.) EUR 15

Bezmaksas ieeja:

  • pirmsskolas vecuma bērniem;
  • bāreņiem vai bez vecāku gādības palikušajiem bērniem (uzrādot apliecību);
  • bērniem līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, personām ar I un II grupas invaliditāti (uzrādot invaliditātes apliecību) un no vienas personas, kas pavada bērnu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai personu ar I grupas invaliditāti;
  • Latvijas mākslas skolu un mākslas profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem (uzrādot apliecību);
  • Latvijas Mākslas akadēmijas pilna laika studentiem (uzrādot apliecību);
  • profesionālās vidējās izglītības iestāžu izglītojamiem vai augstskolu studentiem, kas apgūst vai studē vizuālo un lietišķo mākslu, dizainu, kultūras vēsturi, muzeoloģiju, arhitektūru, restaurāciju, mācību vai studiju procesa ietvaros (vismaz dienu iepriekš iesniedzot rakstveida izglītības iestādes iesniegumu LMS muzeja administrācijai);
  • Latvijas Mākslinieku savienības biedriem (uzrādot apliecību).

Fotosesijas cena Zvārtavas pils telpās: EUR 50,00

Pils telpās ir iespējams rīkot seminārus, konferences, simpozijus, sarīkojumus un pieņemšanas u. c. svinības. Lielajā zālē šiem pasākumiem ir 30 vietu, ēdamzālē arī līdz 30.