Atpūtas vieta “Rozītes”

Laivojot pa Gauju, pusceļā starp Virešiem un Aņņu tiltu, pie  upes  izveidota atpūtas vieta “Rozītes”, kur atsaucīgie saimnieki pacienās ar kafiju un brīvākā brīdī ir iespēja iemēģināt spēkus arī šaušanā ar loku un kroketā.

Atpūtas vieta Gaujas upes kreisajā krastā,  pusceļā starp Virešiem un Aņņu tiltu (Gaujiena-Valka; P23), pieejams galds maltītēm, ugunskura vieta, sausa malka, tualete.

Iespējams nomāt arī 6 kanoe laivas, kā arī laivotājus nogādāt starta punktā  (Virešos) un sagaidīt finišā. Ja, noliekot malā airus, rokās vēl turas spēks, kroketa āmura cilāšana tāds nieks vien būs. Krokets – interesanata un aizraujoša spēle ar bumbu dzenāšanu cauri vārtiņiem.

Ja gribas braukt ne tikai ar laivām, bet paceļot arī pa sauszemi, esam izveidojuši vairākus velotūrisma maršrutus Ziemeļvidzemes, tajā skaitā arī Igaunijas, apskatīšanai. Rozītēs, pieskatītā vietā, var atstāt automašīnas, kāpt uz saviem velosipēdiem un vakarā, atgriežoties, būs karsta zupa. No mūsu atpūtas vietas 6 – 40 km rādiusā atrodas daudz skaistu, vēsturisku vietu. Būs baudījums gan miesai, gan garam!

"Mežrozītes", Zvārtavas pagasts, Valkas novads, LV-4735  

www.facebook.com

Kempinga “Rozītes” īpašais piedāvājums

Kempings “Rozītes” aicina Jūs izbaudīt Ziemeļvidzemes gleznainās ainavas, piedāvājot divu dienu ekskursiju ar aizraujošu programmu.

Pirmā diena: ierašanās „Rozītēs”, auto novietošana un viesu nogādāšana laivošanas starta vietā – Gaujienā. (Transportēšanas izmaksas – 10 EUR). Tam seko apmēram trīs stundu brauciens ar kanoe laivām pa Gauju ar finišu „Rozītēs”. Laivas ir no aluminija, katra paredzēta diviem pieaugušajiem un bērnam. Piejamas 7 laivas. (Vienas laivas noma – 20 EUR)

Pēc laivu brauciena, iepriekš vienojoties, iespējams baudīt sātīgu zupu mājas gaumē.
Ar saimnieku var sarunāt, ka viņš izkurina „čigānu” pirti. Par pirts kurināšanu saimnieks prasīs 30 EUR, jo daudz jākurina.
Dienu var noslēgt ar ekskursiju Zvārtavas pilī. Turpat pilī nakšņošana, izmaksas no 15 – 60 EUR, atkarībā no izvēlētās istabiņas.

Otrā diena: brokastis pilī (iepriekš vienojoties), ekskursija pa Gaujienas pilsmuižas parku, t.sk., Jāzepa Vītola memoriālās mājas ,,Anniņas” apskate. 

GPS: Lat 57.5757929, Long 26.334197