Upju festivāls "Gauja 2015"

1. maijā, 2015.g., Gaujienā notiks Apes novada Upju festivāls "Gauja 2015".

Aicinām laivās ļauties Gaujas pavasara plūdumam, izbaudīt relaksējošu piedzīvojumu un Ziemeļgaujas aizsargājamo ainavu burvību!

Pasākuma galvenā norises vieta - Gaujienas Egļukalna estrāde. 

Dalībnieku ērtībai nodrošinām pārvietošanās iespējas: pēc laivu izkraušanas startā, aicinām šoferīšus aizbraukt savu mašīnu ar tukšo piekabi (un sausām drēbēm u.t.t.) uz finiša vietu un ar mūsu transportu atgriezties starta vietā. Ja brauksiet ar piepūšamo laivu, kam nevajag speciālu piekabi un izlemsiet savu mašīnu atstāt startā, varēsiet atgriezties arī ar mūsu transportu.

REĢISTRĒŠANĀS no plkst. 9.00
Laivas un vestes katrs sev nodrošina pats, pie reģistrēšanās parakstās, ka pats atbild par drošību un ievēros visus pasākuma noteikumus.

11.00 Atklāšana, instruktāža un sākas STARTS.
Katrai komandai - savs nosaukums un noformējums un pie iekāpšanas ūdenī komanda savu tēlu var pastiprināt ar īpašu priekšnesumu - to vērtē pasākuma žūrija. Braukšanas laiks nav ierobežots, var makšķerēt, kaut arī nav ieteicams speciāli kavēties.

Attālums līdz galapunktam „Rozītes” – aptuveni 13 km. Finišā visi kāpj ārā un brauc atpakaļ uz Gaujienas estrādi, kur katra komanda vēlreiz REĢISTRĒJAS, ka vesela un gandarīta izkāpusi krastā. Tur sagaida karsta tēja, zupa, pankūkas, mājražotāji, amatnieki, u.t.t

 ~16.00 APBALVOŠANA – pārsteiguma balvas par atraktīvāko komandu, par lielāko līdaku.....

Dalības maksa - 3 euro

Pieteikšanās līdz 25.aprīlim: pa tālr.: 28386923 (Sanita Sproģe) vai pa e-pastu: gaujiena.info@ape.lv